درباره ما

مجموعه آرتا بافت کار خود را از سال ۱۳۹۸ با هدف تولید تخصصی کش های تخت پزشکی و نخ های مکرومه و قیطان تخت و گرد برای اولین بار در ایران آغاز کرده است.
در این مجموعه گروهی از متخصصین و نخبه‌گان ایران دور هم جمع شده‌ایم تا با پیشرفته ترین دستگاه های حال حاضر دنیا و با استفاده از بهترین متریال های موجود در بازار، کیفیت و راحتی اروپایی را برای ایران و ایرانی به ارمغان آوریم.
این مجموعه مفتخر است که اعلام دارد تمامی محصولات تولیدی این شرکت کیفیت مشابه محصولات اروپایی داشته و تماما تولید داخل ایران می باشد.
از افتخارات مجموعه آرتا می توان به تولید اولین کش تخت پزشکی مناسب افراد دیابتی و اولین کش تخت ضد حساسیت در ایران نام برد.

ضمانت برگشت کالا

شرکت آرتا بافت تمامی محصولات خود را تضمین نموده و درصورت عدم رضایت، مشتری میتواند تمامی محصول را تا ۷ روز کاری عودت دهد.

حمل رایگان

محصول را هرکجای دنیا که هستید، رایگان تحویل بگیرید.

مشاوره رایگان

متخصصان و مهندسین ما در هر ساعت از روز آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین محصول برای شما می باشند.

چرا آرتا بافت

شرکت آرتا بافت اولین تولید کننده تخصصی کش های پزشکی تخت، نخ مکرومه و قیطان تخت و گرد می باشد. این شرکت مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های حال حاضر دنیا بوده و از بهترین مواد اولیه موجود در بازار با کیفیت جهانی استفاده میکند. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و نخبگان ایرانی در نظر دارد با کیفیت ترین جنس را به مشتری خود ارائه دهد.

چگونه میتوانیم از مشاوره رایگان استفاده کنیم؟

کافیست با شماره مندرج در قسمت تماس با ما با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. یا همچنین میتوانید در قسمت تماس با ما درخواست خود را با عنوان« مشاوره رایگان» به همراه شماره تماس خود برای ما ارسال فرمایید تا در اولین فرصت مشاورین ما با شما تماس حاصل فرمایند.

چگونه محصول خود را انتخاب کنیم؟

کافیست از قسمت محصولات، با استفاده از اطلاعات موجود در کاتالوگ ها، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و کد محصول مورد نظر و رنگ مورد نظر را برای ما ارسال فرمایید. در اسرع وقت مشاورین فروش ما با شما تماس خواهند گرفت.

چگونه میتوانیم نمونه محصول را مشاهده کنیم؟

در صورت در خواست نمونه محصول کافیست در خواست خود را با عنوان« درخواست نمونه» همراه با شماره تماس و آدرس، در قسمت تماس با ما برای ما ارسال فرمایید. نمونه مورد نظر شما در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

چگونه میتوانیم از قیمت و موجودی مطلع شویم؟

برای اطلاع از قیمت و موجودی کافیست کد محصول مورد نظر را انتخاب کرده و در قسمت تماس با ما از مشاورین فروش ما استعلام قیمت بگیرید.

آیا هزینه ارسال بر عهده مشتری است؟

شرکت آرتا بافت تمامی سفارشات شمارا در محل مورد نظر شما تحویل خواهد داد.

آیا امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد؟

در صورت عدم تطبیق محصول و نمونه ارسالی یا اطلاعات اعلام شده در کاتالوگ، تا ۷ روز کاری امکان مرجوع کردن کالا مقدور می باشد.

برای سفارش چه کاری باید انجام دهیم؟

برای سفارش بعد از انتخاب کد و رنگ درخواستی میتوانید با مشاورین فروش ما تماس حاصل فرمایید یا درخواست خود را با عنوان« سفارش »در قسمت تماس با ما به همراه شماره تماس خود برای ما ارسال فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود و مراحل سفارش از طریق مشاورین فروش پیش برود.